Może lepiej postawić na jakość, a nie ilość?

Offtop Luk 01-01-1970 1408 1

Luk

28-06-2006 16:17
Chodzi mi o FTP. Jest tam dużo oprogramowania, jednak duża część jest uszkodzona lub nie kompletna.
Czy nie warto tego zmienić? Poszukać oprogramowania kompletnego, nie uszkodzonego?
Posortować programy?
Na FTP panuje haos (ch? <- chyba jednak to :) - Sacull), jest ciężko co kolwiek znaleźć.
Programy są często nie udokumentowane i nazwy zapisane są w skrócie.
28-06-2006 19:57
Temat już poruszany wielokrotnie - zawartość ftp jest zbyt spora, aby sprawdzać każdy plik po kolei "co, z czym i dlaczego" ... myślę, że nie ma co roztrząsć tego tematu - może za jakiś czas powstanie katalog ftp zawierający najważniejsze pozycje z ftp - nikt nie broni również raportowania @Adminowi co do "poprawności" archiwów (czyli czy nie są "walnięte") ... dodatkowo jak masz chwilę, to możesz porobić proste opisy (myśle, że w stylu - dla pliku nic_cikawgo.rar opis nic_ciekawego.txt :)) ...

P.S.
Chaos? Szkoda, że nie widziałeś ftp przed "restrukturyzacją" :D ... to był dopiero chaos :D

P.S.2
Jak @Admin chce coś dodać od siebie to "pozwalam" (:D) otworzyć ... puki co zamykam, bo dyskusja będzie raczej bezcelowa ...

P.S.3
MCbx from shoutbox:
Przed crashem FTP to była totalna masakra, jak wrzucałem swoje programy zrobiłem podstawowy podział. Większośc wrzucanych przeze mnie programów działa, a pozostałe nie mają np. bibliotek klipartów. A jak ktoś wrzuca puste pliki lub katalogi powinno się je usuwać...
Tyle do FTP. Na to, że działa to jest katalog (katalog.starepro.info) nie rozwijany gdzieś tak od marca tego roku.
Naczelny zrzęda

Ten wątek został zamknięty. Aby rozpocząć nową dyskusję, zaloguj się.